O nas // about

Kolektyw freelancerski
Aneta Buła x Marta Smerecka

Działamy razem, ponieważ idealnie się uzupełniamy – jako projektantki, ale też jako osobowości. Nasze skille przeplatają się ze sobą, ale każda z nas ma swoje zdecydowanie mocniejsze strony. Nasze drogi połączył festiwal FAMA.

Fotografia, wideo, grafiki www, wizualizacje koncertowe, reportaże, grafiki 3D, animacje – to Marta. Identyfikacje wizualne, logo, rozwiązania poligraficzne, projekty do druku, flat design, wektory, idee projektowe i marketingowe, a także project management (maile, telefony) i umowy, to Aneta.

Nasze stylistyki są zupełnie skrajne. Marta częściej operuje streetową stylówką, – hip-hop, ciemne kolory i efekty. Aneta to zazwyczaj pastelowa kolorystyka, zaplanowany layout, kompozycje projektowe.

Pośrednio przy każdym projekcie pracujemy wspólnie, czy to w ramach konsultacji projektowych, czy omówienia trendów i pomysłów na dane zlecenie. Końcowy produkt to efekt wspólnej pracy – czasem zatrudniamy dodatkowe osoby/przestrzenie jeśli projekt ich wymaga.

W naszym portfolio można znaleźć znane marki, czy nazwiska, ale chętnie pracujemy też dla alternatywnych twórców, mniejszych zespołów, firm – oferty cenowe są zróżnicowane zależnie od nakładu pracy i określonego klienta.

Śmiało pisz do nas. Wszystkie rzeczy w naszym portfolio to efekt naszej wspólnej pracy od stycznia 2019. Co możemy dla Ciebie zrobić?

Pod koniec 2020 roku Głośniej przeprowadziło z nami wywiad, który można przeczytać tu: klik do wywiadu.